Witaj!

Dziękuję za odwiedziny ! Od  rozpoczęcia mojej przygody z blogerskim światem, czyli od grudnia 2011 sporo się tu zmieniło. Początkowo zaczęłam prowadzić internetowy pamiętnik trochę z ciekawości, a trochę dla zabicia wolnego czasu w okresie urlopu macierzyńskiego. Wciągnęło mnie to bardzo i dziś nie wyobrażam sobie dnia, bez kolejnych postów, nowych inspiracji i gotowania. Pierwotnie miałam zupełnie inny zamysł na prowadzenie bloga, jednak z czasem ewoluował do kulinarnego. Dziś wchodzi on w nową fazę , która wyszła bardzo naturalnie i jest dla mnie oczywistą koniecznością. Ponieważ naturalnym jest dla mnie częste wspominanie o moim synku, często jego osoba przewija się w moich postach, dlatego postanowiłam mocno rozwinąć ten właśnie temat. Kuchnia nadal jest dla mnie bardzo ważna i ona będzie tu grała pierwsze skrzypce, jednak moje dziecko motywuje mnie do ciągłych zmian.

Gotowanie towarzyszyło mi od dziecka. Wyszłam z domu, gdzie ciepły domowy posiłek, to nie był przywilej, ale wręcz obowiązek. Moja babcia przekazywała tajniki kucharzenia mamie, a ta mnie. Część tej wiedzy przyswajałam naturalnie obserwując starsze pokolenie w akcji, o pewne rzeczy nadal dopytuję mamusię lub szukam przepisów w domowych kajetach z przepisami. Dziś sama jestem mamą i pragnę dla swojego Młodego jak najlepszej i jak najzdrowszej kuchni, dlatego staram się nie iść na skróty, tylko przygotowywać mu smaczne i zdrowe posiłki. W mojej kuchni panuje jedna zasada ma być smacznie i bez sztucznych polepszaczy. Od momentu pojawienia się Młodego na świecie zweryfikowałam swoją kuchnię. Codziennie poszerzam w swoją wiedzę i umiejętności kulinarne, tak abym mogła przygotowywać nie tylko coraz lepsze posiłki dla rodziny ale również nowości i smaczne przekąski na spotkania w większym gronie znajomych. Staram się czerpać  inspiracje nie tylko z zapisków mamy i babci, ale i z książek i czasopism, ale i z portali i blogów kulinarnych.

Jak już wcześniej pisałam bloga założyłam w grudniu 2011 roku i od tamtej pory przeszedł sporo transpormacji. Największą zmianą jest fakt iż przestał być blogiem czysto kulinarnym. Ponieważ często wtrącałam słówko lub dwa o moim Młodym postanowiłam zacząć dodawać też wpisy o nim i o dzieciach ogólnie. Dodatkowa zmiana to wygląd bloga, który mam nadzieję przypadł Wam do gustu.

Jeżeli chcecie się o mnie więcej dowiedzieć wystarczy czytać bloga. Zapraszam!

Ja