Ostatnio znajoma zapytała mnie ile ja mam sprzętów, skoro tak lubię gotować, to pewnie moje szafki pękają w szwach od najróżniejszych nowinek technicznych.

Otóż kochani nie. Mam tylko kilka pozycji które mi dzielnie służą. Staram się o nie jak najlepiej dbać, bo wiem, że wtedy mi na długo wystarczą.

Moim ulubieńcem z czasów niemowlęctwa Młodego jest blender Brauna.  Dzięki niemu ucierałam jego pierwsze zupki i papki. Nr 2 to robot mini Kasia. Polski poczciwy cudaczek który uciera, miesza, ubija, sieka, miele i nawet soczek wyciska 🙂 Do wypieków oczywiście klasyczny mikser z misą i hit jesienno zimowy prosta sokowirówka.

Sami widzicie , że nie ma tego wiele, ważne co chcecie robić. Ponieważ z każdej strony trąbią o podnoszących się kosztach życia, na tego typu zbytki poszukujemy obniżek, promocji, rabatów. Tu z pomocą przychodzi nowy portal CupoNation oferujący bardzo atrakcyjne promocje i rabaty na zakupy w znanych sieciach handlowych. CupoNation oferuje kilka działów:

1. Dla dzieci – m.in. promocje czy kody zniżkowe na zakupy w bardzo popularnym wśród rodziców SMYKu

2. Elektronika, RTV, AGD – to dział dla nas, kuchennych maniaczek. No same pomyślcie, nie kusi Was wizja 50% rabatu na najpotrzebniejsze sprzęty kuchenne, lub te których zakup ze względu na cenę zawsze odkładałyście na później.  Zajrzyjcie na Cuponation a na pewno się nie zawiedziecie. Euro RTV AGD, RedCoon, Conrad, Ole Ole czy Komputronik to oferta która z pewnością usatysfakcjonuje wymagania klienta. Zniżki kwotowe, procentowe upusty, kody rabatowe, to wszystko czeka tylko na nasze zakupy 🙂

3. Książki filmy, muzyka – tu znajdziemy promocje na najciekawsze pozycje kulinarne i nie tylko 🙂

Dodatkowo są działy z odzieżą, wyposażeniem wnętrz czy idealne dla kobiecej próżności dział zdrowia i urody. Myślę, że nie zawiedzie się nikt na tym portalu. Wszelkie nowości możecie też na ich profilu na facebooku.

Ja już swoje ulubione pozycje wybrałam, a Wy??