1-3luty

Tak pierwszy tydzień lutego za nami. Jutro śledzik, w pamięci tłusty czwartek i ostatkowe szaleństwa weekendu. Nie powiem w weekend nieco nagrzeszyłam, ale jakoś tak ostatkowy nastrój udzielił się mojemu żołądkowi 🙂 Moi panowie też w weekend mieli nieprzebrane apetyty i ciągle prosili to o fryteczki, to goferki, albo zapiekanki i inne niewskazane dla mnie produkty.
Na szczęście dziś mamy nowy tydzień, a co za tym idzie nowe boxy powstają 🙂 Dziś jednak zapraszam Was do przeglądu pudełeczek minionego tygodnia.

 

pon1luty

PONIEDZIAŁEK

Przekąska: pomarańcza

Lunch: Kawałek czarniaka w mielonych płatkach owsianych, glazurowana marchew i ugotowany na parze brokuł, podsmażony na oliwie, surówka z kiszonej kapusty.

wt2luty

WTOREK

Przekąska: Sok z marchwi, pietruszki, selera naciowego i jabłek, sałatka z roszponki, oliwek, kiełków i marynowanych mini kolb kukurydzy,

Lunch: Makaron ryżowy z mlekiem kokosowym, szpinakiem, pieczarkami i tuńczykiem.

sr3luty

ŚRODA

Przekąska: Banan i pomarańcza,

Lunch: Sałatka z miksu sałay, kiełków i pestek dyni ( skropiona oliwą z oliwek), makaron ryżowy, groszek zielony zblanszowany we wrzątku, kukurydza z puszki i marchew podduszona na odrobinie masła.

SMACZNEGO TYGODNIA 🙂