Kochani! To już 2 lata! Od 24 miesięcy dzielę się z wami moimi pomysłami, kuchnią i po trosze samą sobą. Rocznica to dobry czas by zrobić rachunek sumienia, podsumowanie i wyciągnięcie wniosków.

To może najpierw mój blog w liczbach:

– 255 wpisów

– 29 kategorii

– 1094 komentarze

– 169 lajki na FB

Najwięcej wpisów pojawiło się w lipcu 2012, aż 25. Natomiast najgorszy pod tym względem był luty tego samego roku. Pojawił się wtedy tylko jeden wpis.

Najpopularniejszy wpis to ten poświęcony jadłospisowi dla diety 1000 kcal.  Najwięcej komentarzy miał tort z kremem z bitej śmietany z mascarpone z nutą wanilii i mandarynki.Na blogu najwięcej jest słodkości i dań wegetariańskich, jednak zwolennicy mięsiwa nie mogą narzekać, sporo tu znajdą dla siebie.

Co zmienił w moim życiu blog? Rozkochał mnie w poznawaniu nowości. Dziś można śmiało powiedzieć, że mój blog wszedł mi w krew. Sporo czasu poświęcam na wertowaniu najróżniejszych stron z przepisami kulinarnymi. W internecie poszukuje inspiracji wśród fotografii, artykułów, w filmach, filmikach i przede wszystkim na blogach. Kuchnia, blogowanie i fotografowanie jedzenia pochłonęły mnie bez reszty.  Nawet moje dziecko zaczęło robić zdjęcia swoich potraw!

Dziękuję wszystkim którzy byli ze mną. Regularnym czytelnikom i tym okazjonalnym. Dziś wszystkim życzę smacznego 🙂

Tort

tort1